sevencats :: projekty stron www

e
x
p
o
s
é

Nazywam się Wincenty Grewkowicz (nick: sevencats). Od 2000 roku zawodowo trudnię się webmasterstwem i grafiką internetową. Nie pracuję w żadnej firmie, jestem tzw. freelancerem.

Samodzielnie wykonuję projekt graficzny serwisu www, kodowanie i piszę skrypty oraz projektuję bazy danych jeśli jest to konieczne. Nie znaczy to, że w razie potrzeby nie chcę współpracować z grafikiem, koderem czy programistą.

Realizuję też architekturę i reżyserię informacji oraz redakcję tekstu.

Wszystkie serwisy wykonuję indywidualnie i "ręcznie" oczywiście w granicach rozsądku. Staram się jednak nie korzystać z gotowych rozwiązań szablonowych, gdyż szybko okazuje się, że nie szablon przystosowuje się do serwisu ale serwis do szablonu.

W trakcie pracy nad projektem staram się wczuć w potrzeby i tok myślenia przyszłego klienta serwisu nie zaniedbując preferencji właściciela.

Ważne jest również dostosowanie serwisu do programów indeksujących wyszukiwarek internetowych. Niejeden wartościowy serwis tylko dzięki zlekceważeniu zasad działania robotów wyszukiwarek znajduje się na niezasłużenie niskiej pozycji w katalogach.

Serwisy wykonane przeze mnie zwykle pojawiają się w katalogach w pierwszym lub drugim ekranie nawet na bardzo ogólne haslo w swojej dziedzinie.

Oczywiście, cudów nie zrobi żaden webmaster. Jeżeli strona nie jest dobrze opracowana merytorycznie i odpowiednio często uaktualniana może osiągnąć wysoką pozycję tylko chwilowo. Później z dnia na dzień będzie spadać.

do góry

Browser News © Copyright 2004-2010, all rights reserved: seven-cats.com | nawigacja, info tech.

Nawigacja


Informacja techniczna

logo webmastera IE 5.0÷6.0; Opera 6.05÷7.22;
Netscape 6÷7; FireFox 0.0÷1.0.4;
640x480 ÷ 1280x1024
Pl: iso-8859-2

kz zamknij